Combined Shape

Новоукраїнська міська рада виділила кошти на лікування тяжкохворих жителів громади

03.01.2020

17 грудня 2019 року відбулося чергове засідання міської комісії з питань надання грошової допомоги на лікування жителям Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади, на якому було розглянуто 9 заяв громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради протягом грудня 2019 року.

Всі заявники – пенсіонери, серед них 2 осіб з інвалідністю.

Відповідно до Положення щодо порядку надання грошової допомоги жителям Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на лікування, ознайомившись із заявами та доданими до них документами, заслухавши консультації лікарів-спеціалістів, обговоривши ситуацію в кожній сім’ї, комісія вирішила рекомендувати міському голові надати заявникам грошову допомогу на лікування на суму 21 тисяча гривень.