Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Новоукраїнська міська рада виділила кошти на лікування тяжкохворих жителів громади

Новина
03.01.2020

17 грудня 2019 року відбулося чергове засідання міської комісії з питань надання грошової допомоги на лікування жителям Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади, на якому було розглянуто 9 заяв громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради протягом грудня 2019 року.

Всі заявники – пенсіонери, серед них 2 осіб з інвалідністю.

Відповідно до Положення щодо порядку надання грошової допомоги жителям Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на лікування, ознайомившись із заявами та доданими до них документами, заслухавши консультації лікарів-спеціалістів, обговоривши ситуацію в кожній сім’ї, комісія вирішила рекомендувати міському голові надати заявникам грошову допомогу на лікування на суму 21 тисяча гривень.

Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше