На головну
Сторонні сервіси
Структура ОТГ
Combined Shape

Новоукраїнські меценати подарували місту гарну і корисну локацію

23.10.2019

Зазначений об’єкт має не лише практичне значення, адже тут досить часто очікують прихід міжміських автобусів, а й естетичне – має привабливий вигляд.

Це вже друга композиція, перші дві лавки, стилізований зонт та урни у вигляді парасольок прикрашають площу біля ЦПК «Ювілейний».

Дякуємо Юрію Стратонову та всім, хто долучився до корисних справ на благо громади.

2018 © Усі права захищено
Combined Shape