Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Обговороення проєкту бюджету громади на 2020 р.

Новина
28.10.2019

22.10.2019 року  начальником фінансового управління виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Антоніною Колпак проведено робочу нараду із спеціалістами фінансового управління, відділу бюджетного забезпечення та бухгалтерського обліку  виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради та з головними розпорядниками коштів бюджету Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на тему: "Формування проєкту бюджету Новоукраїнської міської об'єднаної  територіальної громади на  2020 рік. Підвищення ефективності управління фінансовими ресурсами та видатками бюджету громади".

А.Колпак, акцентувала увагу на проблемах формування доходної та видаткової частини місцевих бюджетів, розповіла  про традиційні та інтерактивні підходи планування, необхідність внутрішньої та зовнішньої комунікації для бюджетного планування та ознайомила учасників з пропозиціями Асоціації міст України до проекту Закону України "Про державний бюджет України на 2020 рік".

Під час роботи учасники розглянули особливості складання проєкту та прогнозу бюджету громади на 2020 рік, зміни до форм бюджетних запитів, типової форми рішення та паспортів бюджетних програм із застосуванням гендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі, законодавчих норм, які стосуються формування доходів та видатків бюджетів громад 2020-2022 роки.

Докладнішу інформацію щодо особливостей складання розрахунків до проєкту бюджету Новоукраїнської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік та прогнозу бюджету громади на 2021-2022 роки розміщено на сайті Новоукраїнської міської ради

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше