На головну
E-data витрати
Громадські обговорення
Combined Shape

Найбільший скарб – хороша бібліотека!

01.10.2019

Ініціативна група «Перспектива», на чолі з Оленою Дринич, уже втретє бере участь і стає переможцем конкурсу міні-проектів «Влада і громада – разом!». Завдяки такій співпраці уже придбано тенісні столи для активного дозвілля дітей та  встановлено лавочки і урни на подвір’ї будинку культури, а тепер діти мають можливість з користю провести час, читаючи захопливі книжки. Чергову перемогу здобули активісти з міні-проектом з цікавою назвою «L.A.P.A» (Library Art Play Аssociation – Бібліотека Мистецтво Гратися Об’єднання).

Міський голова Олександр Корінний вручив сертифікат переможця та побажав учасникам ІГ не зупинятися на досягнутому і продовжувати створювати нові дієві проекти. Також Олександр Олександрович запевнив, що згодом у бібліотеці будуть оновлені меблі, щоб юним читачам було ще зручніше поповнювати свою скарбницю знань.

2018 © Усі права захищено
Combined Shape