Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Реалізовано один із проектів вуличного освітлення

Новина
04.10.2019

КТП-№7 від вул. Миколи Вороного до вул. Чайковського, Елеваторної. Прилеглі провулочки, двори багатоповерхівок та міст над залізницею стали безпечніші та комфортніші для місцевих жителів .

Сучасні ЛЕД світильники, встановлені місцевим підрядником, дали економію при будівництві і допоможуть заощаджувати при повсякденній роботі.

На черзі ще 3 збудовані ділянки готуються до введення в експлуатацію в різних частинах міста, загальною протяжністю понад 8 км. Таким чином,  вул. Левицького, Садова, Івана Богуна, Набережна, Жуковського в м. Новоукраїнка (від КТП-5), Корольова, Кармелюка, Дачна, Кутузова в с. Новоолександрівка (від КТП-76) та  вул. Каховська, Іліци, Волошкова, Шумілова в м. Новоукраїнка (від КТП-121) незабаром також будуть освітлені.

На наступний рік, за наявності коштів, заплановано реконструкцію мереж вуличного освітлення мінімум на 4 ділянках у різних частинах міста. Уже розроблено проектно-кошторисну документацію на 3 КТП: від КТП-4 по вул. Федора Левицького, Івана Богуна, пров. Іподромний, Горний,  від КТП-30 по вул. Благодатна, Шевченка, пров. Ушинського та від КТП – 105  вул. Героїв України, Покровська, Шевченка, Соборна в м. Новоукраїнка.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше