Ознайомлення з основними показниками формування проєкту бюджету на 2020 рік

04.11.2019

Присутні ознайомлені з основними показниками формування проєкту бюджету громади на 2020 рік, які передбачені у Державному бюджеті на 2020 рік, прийнятому у першому читанні.

Головним розпорядникам доведено завдання щодо підготовки обговорення проблемних питань, які виникають при формуванні проєкту бюджету ОТГ на 2020 рік та надання пропозицій щодо їх вирішення на наступній нараді, яка відбудеться 1 листопада 2019 року.