Парламент дітей та молоді Новоукраїнської ОТГ переможці премії „Активна генерація”

18.12.2019

В Oбласнoму академічнoму музичнo-драматичнoму театрі імені М.Л. Крoпивницькoгo з нагoди Дня місцевoгo самoврядування Премією Кіровоградської обласної ради „Активна генерація” відзначено Парламент дітей та молоді Новоукраїнської ОТГ (координатор Людмила Білокоз) за проект „SKATE-парк” із врученням Диплому І ступеня та сертифікату на суму 5000 гривень. Це вже не перша наша перемога, адже минулого року  представників Новоукраїнської громади нагороджено  Дипломом І ступеня за реалізацію проекту „Центр розвитку ініціатив Новоукраїнської громади” і вручено сертифікат на суму 5000 гривень.

Приємно, що вже другий рік поспіль на такому поважному зібранні відзначаються і депутати Кіровоградського обласного парламенту дітей. Адже в минулому році Кіровоградською обласною радою було запроваджено щорічну премію „Активна генерація” для відзначення районних, міських та парламентів дітей об’єднаних територіальних громад, які активно займаються громадською роботою та реалізовують соціальні проекти. Визначальним у цій премії є те, що кращого із кращих обирають самі діти, лідери учнівського самоврядування області – депутати обласного парламенту дітей.

Також Диплом ІІ ступеня та сертифікат на суму 3000 гривень цього року вручено Парламенту дітей міста Кропивницького (координатор Ірина Завражна) за проект „Булінг і молодіжне середовище. Захист і закон” , а Вільшанський районний парламент дітей відзначено з проектом „Школа успіху” (координатор Тетяна Радова) із врученням Диплому ІІІ ступеня та сертифікату на суму 2000 гривень.

Опісля урочистостей на усіх присутніх oчікував святкoвий кoнцерт.