Пенсіонерам Кіровоградщини почали виплачувати «карантинну тисячу»

24.04.2020

23 квітня головним управлінням розпочато фінансування виплати одноразової грошової допомоги у сумі 1000 гривень.

Хто отримає?

На Кіровоградщині цю виплату отримають 250,3 тис. пенсіонерів, розмір пенсії яких з урахуванням передбачених законодавством надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації пенсії, щомісячної компенсації у разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, не перевищує 5000 гривень станом на 01 квітня 2020 року.

Яким чином отримають?

Ті, пенсіонери, які отримують пенсію через банківські установи, отримають доплату на банківську карту 23 квітня 2020 року.

Для тих пенсіонерів, які отримують пенсію через поштові відділення, виплату «карантинної тисячі» буде розпочато листоношами з 24 квітня.

Начальник головного управління

Пенсійного фонду України

в Кіровоградській області                                        Наталія Сімонян