Підтримаймо Новоукраїнську ТГ у конкурсі "Наша громада"!

11.05.2021

Усіх жителів та друзів Новоукраїнської громади просимо підтримати проект «Новоукраїнці! Натиснемо на сміття!», який подано на конкурс «Наша громада», організованого телеканалами ICTV та СТБ у партнерстві з Українським кризовим медіа-центром у рамках Програми USAID  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Щоб у Новоукраїнській громаді стало чистіше та затишніше, ми передбачили встановлення павільйону для складування, пресування та пакування твердих побутових відходів (пластику, паперу та ін.) з метою їх подальшої переробки.

Голосування розпочалося 10 травня 2021 року. Підтримати Новоукраїнську громаду можна за посиланням.

Від кожного з нас залежить результат конкурсу, а перемога дозволить стати нашій громаді чистішою та кращою! В єднанні – сила!

2021 © Усі права захищено