Питання власності лікарні й інших комунальних закладів приєднаних територій та ще з низки питань прийнято рішення

29.01.2021

26        січня 2021 року відбулося пленарне засідання 4-ї сесії Новоукраїнської міської ради, на якому були присутні ще й голова Новоукраїнської районної ради Олександр Небога та представники громадськості.

Розпочали сесію зі звіту міського голови про роботу виконавчих органів Новоукраїнької міської ради за 2020 рік, представленого у вигляді короткого відео-ролика та у текстовому варіанті.

На порядок денний всього було винесено 54 питання. Серед головних рішень:

• Напередодні засідання депутати політичних фракцій «Голос», ОПЗЖ, БЮТ та «Європейська солідарність» ініціювали звернення до органів державної влади з приводу здорожчання тарифів. На самому ж засіданні до них приєдналися й колеги з партії «Слуга Народу». Так, було затверджено текст звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України стосовно неприпустимості зростання цін на електроенергію, природний газ та інші житлово-комунальні тарифи для населення.
  • У комунальну власність Новоукраїнської міської територіальної громади зі спільної власності територіальних громад міста і сіл Новоукраїнського району було прийняте комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області.  Кожна територія так само відповідатиме за приміщення та майно. Дане рішення ніяким чином не вплине на кількість працівників чи якість обслуговування населення
  • Прийнято в комунальну власність Новоукраїнської міської територіальної громади зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новоукраїнського району комунальне некомерційне підприємство "Новоукраїнська районна лікарня"  Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області. Також прийнято рішення про перейменування даного закладу охорони здоров’я. Відтепер наша лікарня має назву: «Комунальне некомерційне підприємство "Новоукраїнська міська лікарня" Новоукраїнської міської ради, Ганнівської, Глодоської, Рівнянської сільських рад Кіровоградської області». Також визначено управління соціального захисту та охорони здоров'я Новоукраїнської міської ради головним розпорядником бюджетних коштів щодо фінансування даного закладу. Фінансування комунальних послуг, енергоносіїв, інших поточних платежів,  місцевих програм розвитку та підтримки комунального підприємства, місцевих програм надання населенню медичних послуг понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, вирішили здійснювати у пропорційному відношенні до загальної кількості населення, яке проживає на території громад-співзасновників комунального підприємства шляхом виділення субвенції бюджету Новоукраїнської міської територіальної громади.
  • Затверджено Програму розвитку, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг жителям Новоукраїнської міської територіальної громади понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, на 2021-2023 роки
  • Під час засідання сесії було заслухано звіти за 2020 рік начальника КП "Водокомунгосп" Костянтина Дергачова та начальника Новоукраїнського ЖКП Сергія Зелінського.
  • Оскільки до Новоукраїнської міської територіальної громади були приєднані нові території з відповідною інфраструктурою, то виникла потреба в обранні директора Фурманівського закладу початкової - базової середньої освіти Новоукраїнської міської ради. Тому депутати вирішили делегувати до складу конкурсної комісії з визначення цієї кандидатури двох депутатів міської ради: Наталію Мамалигу та Людмилу Червоненко.
  • Не менш важливими стали фінансові питання. Так, депутати виділили фінансову підтримку Новоукраїнському ЖКП в сумі 86 000 грн. Також кошти виділили КП "Водокомунгосп" в сумі 140 000 грн.
  • Депутати внесли зміни до рішення міської ради від 22 грудня 2020 року №65 "Про бюджет Новоукраїнської міської  територіальної громади на 2021 рік". Було збільшено видатки загального фонду міського бюджету на 5 459 951 грн за рахунок вільного залишку коштів загального фонду станом на 01 січня 2021 року та за рахунок субвенції від громад та бюджету Новоукраїнського району на утримання закладів охорони здоров'я 4 114 479 грн.
  • Було затверджено Порядок надання та використання фінансової підтримки громадським організаціям, особам з інвалідністю, ветеранам, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
  • На сесії депутати затвердили міську програму "Призовник" на 2021-2023 роки. Оскільки на державному рівні кошти на проходження призовниками медогляду, підвезення їх до місця цього огляду тощо не передбачені, відповідні витрати переходять на органи місцевого самоврядування.
  • На сесії було затверджено містобудівну документацію "Генеральний план міста Новоукраїнка Кіровоградської області", згідно з яким будуть вирішені наступні питання: зміна меж міста, підготовка вихідних даних для розроблення планів земельно-господарського устрою території міста та іншої землевпорядної документації, розташування та проєктування нового будівництва, здійснення реконструкції, реставрації, капітального ремонту об’єктів містобудування та впорядкування територій тощо.
  • Також депутати розглянули блок земельних питань, по яких прийняли відповідні рішення.
  • До міського голови й депутатів звернулися мешканці села Звірівка через депутата районної ради О. Гречана з питанням щодо стану дороги у своєму населеному пункті. Олександр Корінний дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів для вирішення даної проблеми.
2018 © Усі права захищено