План роботи міської ради на 2020 рік та багато іншого було обговорено на сесії Новоукраїнської міської ради

18.12.2019

10 грудня відбулася 53 сесія Новоукраїнської міської ради, яка розпочалася з вшанування  хвилиною мовчання пам’яті загиблих під час пожежі в Одеському коледжі.

Всього на порядок денний винесено 32 питання, серед них питання про зміни складу депутатського корпусу – визнані повноваження депутата Новоукраїнської міської ради восьмого скликання Леоніда Лутікова, замість вибувшого депутата Олега Гречана, повноваження якого достроково припинені за особистою заявою.

Під час сесія затверджено дорожню карту з покращення Індексу спроможності Новоукраїнської ОТГ на 2020 рік, як стратегічний документ ефективної діяльності органів місцевого самоврядування.

Як уже повідомлялось, Новоукраїнській ОТГ було вручено відзнаку «Взірцева громада», критерієм для якої стала висока оцінка, здобута громадою, за підсумками Індексу спpоможності місцевого сaмовpядувaння.

Також погоджено продовження терміну дії контракту з керівниками Новоукраїнського ЖКП та КП «Водокомунгосп».

Одним із питань порядку денного було прийняття у комунальну власність Новоукраїнської міської ОТГ бюджетних установ та майна із спільної власності територіальних громад міста і сіл Новоукраїнського району.

Під час сесії затверджено план роботи міської ради на 2020 рік, з яким можна буде ознайомитися на офіційному веб-сайті Новоукраїнської міської ради.

Депутатами одноголосно прийняте рішення про надання фінансової допомоги на дороговартісне лікування Тимура Жучка та Іллі Христиченка.

Також розглянуто ряд фінансових питань.

Крім того, розглядалися питання щодо надання земельних ділянок у власність та оренду. Депутати затвердили передачу земельних ділянок у власність учасникам бойових дій для ведення особистого селянського господарства.