Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Пленарне засідання 52-ї сесії Новоукраїнської міської ради

Новина
14.11.2019

12-го листопада пленарне засідання 52-ї сесії Новоукраїнської міської ради розпочалося з вшанування пам’яті хвилиною мовчання трагічно загиблого рятувальника Руслана Козакова.

На порядок денний було винесене питання про дострокове припинення повноважень Олега Гречана, депутата Новоукраїнської міської ради восьмого скликання.

Сесія затвердила Програму соціально-економічного і культурного розвитку Новоукраїнської  міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та Гендерний портрет Новоукраїнської  ОТГ, а також схвалила пропозиції до проекту бюджету громади на 2020 рік.

Також розглянуто ряд фінансових питань.

Крім того, розглядалися питання щодо надання земельних ділянок у власність та оренду. Депутати затвердили передачу земельних ділянок у власність учасникам бойових дій для ведення особистого селянського господарства.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше