Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Про карантинні заходи на території Новоукраїнської ОТГ

Новина
12.05.2020

12 травня 2020 року відбулось позачергове  засідання  міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій розглянуто питання «Про виконання вимог  постанови Кабінету Міністрів України від 04.05.2020 № 343 "Зміни, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України».

Заслухавши інформацію від керівників організацій та установ що задіяні у протидії коронавірусній інфекції, зокрема Світлану Кузькову - начальника Новоукраїнського районного відділу головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, Валентину Фортинську - директора КНП "Центр первинної медико санітарної допомоги" Новоукраїнської міської ради та керівника підприємства, що є власником ринку Сергія Мазуренка - голову правління райспоживтовариства  в Новоукраїнському районі, комісією було вирішено:

  1. На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04.05.2020 № 343 "Зміни, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України" та з метою запобігання поширенню випадків гострої респіраторної хвороби COVID-19,   спричиненої   коронавірусом   SARS-CoV-2   на   території   Новоукраїнської ОТГ, враховуючи те, що на всій території України до 22.05.2020 продовжено надзвичайну ситуацію медико-біологічного характеру:

1.1.              Продовжити  карантинні  заходи  щодо  запобігання   поширенню випадків гострої респіраторної хвороби COVID-19, які були  прийняті  на позапланових засіданнях міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки i надзвичайних ситуацій від 05.05.2020 протокол №8 та від 30.03.2020 протокол N6 в умовах поширення епідемії гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Термін: до 22.05.2020

2. Рекомендувати:

2.1 Дозволити торгівлю продовольчими товарами на території ринку Новоукраїнського РСТ.

2.1.1 Громадському формуванню "Правопорядок" сприяти районному відділу поліції ГУ Національної поліції в Кіровоградській області  в забезпеченні порядку та дотриманні карантинних заходів під час роботи ринку Новоукраїнського РСТ.

3. Дозволити з 12.05.2020:

3.1                   Відвідування парків, скверів, лісопаркових зон відпочинку на території Новоукраїнської ОТГ за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів..

3.2                      Відвідування спортивних майданчиків на вулиці для проведення індивідуальних занять за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

3.3. Індивідуальні тренувальні заняття (біг, хода, їзда на велосипеді, pyx на активних візках спортсменів з інвалідністю) за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

3.4. Торгівлю в магазинах товарами промисловоі групи за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів засобами індивідуального захисту. зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів

3.5. Роботу закладів побутового обслуговування населення за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв.  метрів площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів.

3.5.1 Дозволити "Центру соціальних послуг "Новоукраїнської міської ради надавати послуги перукаря та ремонту одягу.

3.5.2 Директору комунальної установи "Центр соціальних послуг" Новоукраїнської міської ради забезпечити роботу з надання послуг перукаря з попереднім записом відвідувачів, за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів з урахуванням можливості до’їзду відвідувачів до закладу.

3.6. Торгівлю квітами на винос

3.7.         Діяльність закладів громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках просто неба за умови забезпечення дотримання відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більш як двох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), діяльності з надання зазначених послуг із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос за умови, що суб'єкт господарювання, який проводить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону Укpaїни "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очейрук) i перебування відвідувачів, крім часу приймання їжі, у засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, у тому числі виготовлених самостійно.

3.8. Діяльність роботи даних закладів суб’єктів господарювання здійснювати на підставі вимог Головного державного санітарного лікаря України щодо організаціі’ протиепідемічних заходів при роботі закладів та протоколів міської комісії.

3.9                Проведення у художніх (мистецьких) колективах за рішенням органів управління репетицій, тренувань та інших заходів, які не передбачають одночасного зібрання великої кількості осіб (до 50 осіб), без глядачів за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів з урахуванням можливості до’їзду працівників до закладу.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше