Про підготовку міського бюджету на 2020 рік: нам важлива ваша думка!

18.12.2019

5 грудня, в приміщенні ЦПК "Ювілейний" відбулися громадські слухання про підготовку міського бюджету на 2020 рік та заходи Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік для жителів міста Новоукраїнка, сіл Звірівка, Новоолександрівка та Яблунівка. Раніше вже проводилися громадські слухання у Мар'янопільському та Воронівському страростатах.

На громадських слуханнях було презентовано основні параметри бюджету на 2020 рік, зокрема, зазначено, що база для формування дохідної частини не змінилася. Аналогічною попередньому року є структура видатків. Таким чином, дохідна частина попередньо планується на рівні цього року у розмірі 140 млн. гривень, відповідно сформована і видаткова частина. Так як дохідна частина бюджету не збільшилася,  то для забезпечення підвищення мінімальної зарплати потрібно оптимізувати бюджетні витрати.

Основними галузями, що будуть фінансуватися у 2020 році залишилися: освіта, культура, спорт, соціальний захист та благоустрій. Міською радою вивчається питання щодо прийняття з районного бюджету та утримання ЦПК «Ювілейний», а це додаткові витрати з бюджету у розмірі 2,5 млн. гривень.

Також спільно з жителями громади були обговорені подальші кроки з розвитку території. Актуальними питаннями для громадян є питання щодо водовідведення у філії «Загальноосвітня школа  І-ІІІ ст. № 3» Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 та подальший розвиток закладу; подальше освітлення вулиць, продовження огородження кладовищ, огородження навчальних закладів, створення культурно-відпочинкових зон, а також питання озеленення міста тощо.

Учасники громадських слухань схвалили основні показники бюджету та  заходи Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.