На головну
E-data витрати
Громадські обговорення
Combined Shape

ПРОЕКТ «ПАРТИСИПАТИВНА ДЕМОКРАТІЯ, ЯК ОСНОВА НАЛЕЖНОГО УПРАВЛІННЯ В НОВИХ ГРОМАДАХ» - ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ.

02.10.2019

В заході взяли участь понад 140 учасників: представників органів місцевого самоврядування, міських голів та голів об’єднаних територіальних громад, центральних органів державної влади, впливових організацій громадянського суспільства, представників офісів міжнародних програм технічної допомоги, експертів та представників бізнесу в області Smart технологій.

Новоукраїнську ОТГ представляла на заході керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Богданова Лариса Миколаївна.

На конгресі відбулася презентація результатів проекту «Партисипативна демократія, як основа належного управління в нових громадах» .

На панельній сесії, під час урочистої церемонії, було   нагороджено міста – учасники проекту «Партисипативна демократія, як основа належного управління в нових громадах».

Голова Асоціації малих міст України Павло Козирєв вручив нагороди переможцям Проекту.

Мета Проекту «Партисипативна демократія, як основа належного управління в нових громадах» - розширення культури партисипативного управління серед муніципалітетів малих міст України шляхом впровадження ефективних методів тиражування успішних практик і горизонтального співробітництва громад в сфері місцевої демократії.

Під час реалізації завдань Проекту:

ü  створено повнотекстову базу даних успішних практик «Партисипативна демократія, як основа належного управління в нових громадах» із забезпеченням онлайн доступу до її ресурсів;

ü  організовано роботу 6-ти регіональних семінарів по горизонтальному обміну досвідів у сфері партисипативного управління та місцевої демократії в форматі «рівний рівному» за напрямками:

• бюджетний процес;
  • адміністративні послуги;
  • стратегічне планування.
  • проведено інформаційну кампанію з популяризації серед громад значення і можливостей управління на основі успішних практик місцевої демократії, як умови сталого розвитку нових громад в Україні.

У регіональних семінарах взяло понад 150 учасників із 68 громад України.

За результатами роботи у Проекті визначено шість міст-переможців: Пирятинська міська рада, міський голова Олексій Рябоконь, Дрогобицька міська рада, міський голова Тарас Кучма, Миргородська Міська Рада, Миргородський міський голова Сергій Соломаха, Мереф'янська Громада, міський голова Веніамін Сітов, Новоукраїнська міська ОТГ, міський голова Олександр Корінний, Чугуївська міська рада Харківської області, міський голова Галина Мінаєва.

Асоціація малих міст України дякує Фонду Чарльза Стюарта Мотта та Асоціація об'єднаних територіальних громад за допомогу і співпрацю реалізації Проекту "Партисипативна демократія, як основа належного управління в нових громадах»!

2018 © Усі права захищено
Combined Shape