Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Простір для щасливих малюків: Новоукраїнський дитсадок «Зернятко» святкує першу річницю!

Новина
22.01.2020

14 січня 2019 року після реконструкції було відкрито довгоочікуваний в Новоукраїнській громаді Новоукраїнський комунальний заклад дошкільної освіти "Зернятко", який зустрів своїх перших 45 вихованців. Цього ж дня щасливішими за всіх йшли до садочку батьки, які найбільше чекали цієї події. Сучасний, комфортний дитсадочок – це мрія, яка стала реальністю.

Минув рік від початку повноцінної роботи закладу. За цей час у колективу та вихованців «Зернятка» є чимало досягнень, серед них: челендж доброї справи «Давайте робити добро разом» до Дня людей похилого віку; проведено ярмарки єдності для жителів громади; для урізноманітнення дитячого харчування проведено конкурс кухарів «Страва від шеф-кухаря»; впроваджується інклюзивне навчання; Марія Боженко стала переможницею у Всеукраїнському конкурсі медичних сестер ЗДО «Медсестра я, креатив – моє друге ім’я»; запущено довготривалу екологічну акцію «За чисте та мальовниче довкілля».

На святкування першої річниці садочка, окрім батьків, завітало чимало гостей з подарунками, серед них: міський голова, представники виконавчого комітету, працівники відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської ради та багато інших. Зі словами привітання до усіх присутніх звернувся Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний: «Про те чи подобається і чи потрібний цей проект нашій громаді говорять наповнюваність груп та звіти про постійні заходи у цьому дитсадочку і, головне, усміхнені обличчя дітей, яким тут комфортно. Такі сталі проекти, як відновлення роботи закладу дошкільної освіти,  дають розвиток громаді. Тому я вітаю батьків, жителів цього мікрорайону, діточок та усіх нас з тим, що в минулому році ми отримали такий сучасний дитячий садок».

Господиня закладу, директор Новоукраїнського комунального закладу дошкільної освіти"Зернятко" Тетяна Артюшина подякувала усім за чудову роботу протягом року: «1 рік: це багато чи мало?  Багато робочих днів, але мало часу для втілення ідей. 1 рік – це мало для життя закладу, але багато для життя дітей. Це рік мрії, яка стала реальністю,  рік старту та усіх починань. Цей рік нас об’єднав у команду, яка працює в унісон. Ми відчуваємо потужну підтримку влади, громади, батьків та усіх соціальних інституцій. Дякуємо усім, хто складав пазл під назвою «Зернятко». Старт зроблено! Тепер тільки разом і тільки вперед!!!»

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше