Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Протидія торгівлі людьми. Досвід роботи ОБСЄ для об'єднаних територіальних громад.

Новина
02.07.2020

1 липня у Новоукраїнській міській об’єднаній територіальній громаді відбулась зустріч з Валентином Боровиковим – експертом консультантом з протидії торгівлі людьми, координатором проектів ОБСЄ в Україні. На зустрічі були присутні Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний та представники структурних підрозділів міськвиконкому, до повноважень яких входять заходи щодо  протидії торгівлі людьми.

Валентин Боровиков проінформував присутніх про спільну роботу, проведену ОБСЄ та спеціалістами районних державних адміністрацій, зазначеної проблематики та про форми такої співпраці. Він наголосив, що ОБСЄ має на меті організацію превентивних заходів щодо протидії торгівлі людьми, а також сприянню адаптації осіб, які постраждали внаслідок зазначених протиправних дій.

Серед заходів  - навчання спеціалістів для проведення інформаційних кампаній, надання психологічної допомоги, сприяння професійній адаптації та зайнятості постраждалим особам через вітчизняні та закордонні фундації, які співпрацюють з ОБСЄ у цьому напрямку.

Спеціалісти виконавчого комітету поінформували про власні напрацювання із зазначеної проблематики та визначились спільно з  експертом щодо подальшої роботи з метою попередження торгівлі людьми.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше