Рекомендації щодо проведення Великодніх заходів

27.04.2021

Наближаються Великодні свята. Нажаль, уже другий рік, одне з найбільших християнських свят, на яке ми збирались майже всією громадою, будемо відзначати в умовах карантину. Для  того щоб святкуючи не порушувати умов карантину, Новоукраїнським міським головою Олександром Корінним та благочинним Новоукраїнського  району, настоятелем храму св. Олександра Невського протоієреєм Петром Токачем, було проведено робочу зустріч щодо розробки рекомендацій до проведення Великодніх заходів.

Тож повідомляємо жителів громади - християн, прихожан храму Олександра Невського,  що освячення пасок розпочнеться о 18.00 1 травня і триватиме до 6:00 2 травня, на території подвір’я храму,проїжджій частині вулиці Соборна та прилеглих тротуарах з обох сторін вулиці. Для цього у зазначений час буде обмежено рух автотранспорту частиною вулиці від ресторану «Українка» до Райвійськкомату.

Тож просимо громадян, які мають бажання відвідати святкове Богослужіння та освятити  Великодні вироби, дотримуватись дистанції (не менше 1,5 м.), не створювати скупчення людей під час служби в храмі, делегувавши одну людину від родини  на придбання та встановлення свічок. Також просимо вас не відкладати відвідини храму на останній час, адже освячення пасок відбуватиметься кожні 15 хвилин, по мірі приходу вірян до місця освячення.

Просимо усіх громадян, які планують відвідувати храми на Великодні свята, чітко дотримуватись зазначених правил та гігієнічних вимог, встановлених на час карантину (масковий режим, використання дезінфікуючих розчинів, відповідна санітарна дистанція між громадянами) та з розумінням поставитись до певних обмежень, адже їх дотримання зменшить вірогідність зараження небезпечним вірусом, а отже  живими і здоровими діждатись часу, коли ми спільно, всією громадою будемо відзначати наші свята.

Благочинний Новоукраїнського  району, настоятель храму св. Олександра Невського протоієрей Петро Токач закликає настоятелів усіх храмів громади та району, відповідно до карантинних вимоги, розробити рекомендації щодо  відвідин храму та освячення великодніх виробів та дотримуватись відповідних обмежень.

Вітаємо  із прийдешнім Великоднем, бережіть себе і своїх ближніх!

2021 © Усі права захищено