Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Розпорядження про проведення чергової шістдесят другої сесії міської ради восьмого скликання

Новина
03.07.2020

Розпорядження

від  01 липня  2020 року                                                                      № 108

 

Про проведення чергової шістдесят другої

сесії міської ради восьмого скликання

 

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 10 грудня 2019 року № 1510:

1. Скликати  чергову шістдесят другу сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 14 липня 2020 року о 10.00 годині у великому залі міського Палацу культури ʺЮвілейнийʺ із застосуванням технічних засобів системи ʺРада голосʺ.

2. На порядок денний винести питання:

1)  Про виконання Стратегії розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади та Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2020 року.

2)  Про затвердження Положення про оренду комунального майна Новоукраїнської міської обʹєднаної територіальної громади.

3)  Про включення потенційного обʹєкту оренди до Переліку другого типу.

4) Про припинення договору оренди.

5) Про затвердження положення про піклувальну раду закладів освіти Новоукраїнської міської ради.

6) Про затвердження Положення про відділ культури і туризму виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради у новій редакції.

7)  Про затвердження статуту Міського палацу культури "Ювілейний"

Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області у новій редакції.

8) Про прийняття благодійної допомоги від міжнародного благодійного фонду "Карітас України" та передачу її відділу освіти Новоукраїнської міської ради та КУ "Центр соціальних послуг Новоукраїнської  міської ради Кіровоградської області".

9)  Про внесення змін до фінансового забезпечення реалізації Програми  реформування і розвитку житлово - комунального господарства Новоукраїнської міської обʹєднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.

10)  Про розгляд клопотань.

11) Про внесення змін до рішення Новоукраїнської міської ради від 20.12.2019 року № 1538  ʺПро бюджет  Новоукраїнської міської об′єднаної територіальної громади  на 2020 рікʺ.

12)  Про затвердження Положення про попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за кошти бюджету Новоукраїнської міської об'єднаної територіальної громади.

13)   Питання землекористування та землевідведення.

3.  Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання 09 та 10 липня   2020 року.

 

 

 

Міський  голова                                                     О. Корінний

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше