Розпорядження

28.10.2019

Розпорядження

від  24 жовтня  2019 року                                                                     № 187

Про скликання чергової п’ятдесят другої

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 12 вересня 2017 року № 621:

1. Скликати  чергову п’ятдесят другу сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 12 листопада  2019 року о 10.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

2. На порядок денний винести питання:

1)  Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 року.

2)   Про внесення змін до рішення Новоукраїнської міської ради від               09 вересня 2019 року № 1413.

3)  Про виконання фінансових планів міськими комунальними підприємствами за 9 місяців 2019 року.

4)   Про  розробку детального плану на  території Новоукраїнської ОТГ.

5 Про затвердження звіту про виконання бюджет Новоукраїнської міської об′єднаної територіальної громади за 9 місяців 2019 року.

6)   Про  розгляд клопотань.

7)  Про  внесення змін до рішення міської ради від 19.12.2018 року                  № 1136 "Про бюджет Новоукраїнської міської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік".

8)   Питання землекористування та землевідведення.

3.  Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання 07, 08 листопада                       2019 року.

Міський  голова                                                                        О. Корінний