Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Ще в одному із навчальних закладів громади підвищено тепловий режим

Новина
18.12.2019

Однією з причин низької ефективності опалювальної системи у ЗШ №4 була низька тепловіддача батарей водяного опалення, пов’язана з забрудненням мереж і самих радіаторів.

Для відновлення функціональних якостей системи опалення було вирішено застосувати  гідродинамічний метод очистки, зважаючи на позитивний досвід застосований для видалення бруду із систем водовідведення, яке у травні-червні 2019 року проведено у зазначеному закладі та  НВК №8. Ці роботи  дали можливість відновити працездатність очисних ємностей,  відстійників та інших важкодоступних ділянок каналізаційної мережі.

Варто зазначити, що ремонт радіаторів та трубопроводу у ЗШ№4  проводився постійно і раніше, і навіть заміна опалювальних котлів  великих змін у тепловому режимі не спричинили.

На початку роботи  працівниками підрядної організації  було зроблено діагностику і вирізку зразків трубопроводу для з’ясування ступеня забрудненості

На основі проведених досліджень  замінено ділянки пошкоджених труб, а також  розподільчі крани, здвижки, проведено очищення з повним видаленням відкладень у трубопроводі.

У результаті проведених робіт стали гарячими радіатори, які протягом довгого  часу не виконували повною мірою своїх функцій.

Сьогодні середня температура у класних кімнатах  в середньому досягає 21° - 25° тепла (при нормі 17°-20°), що дозволяє у комфортному середовищу проводити навчально-виховний процес.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше