Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Семінар "8-крокова Програма ведення груп психологічної підтримки для дітей та підлітків, які втратили близьких людей"

Анонс події
03.01.2020

Семінар проводиться 24-26 січня 2020р виключно для фахівців з м. Новоукраїнка та Кіровоградської області. Пріоритет в участі надається тим, хто має практичний досвід роботи з втратою та готовий проводити групи підтримки за 8-ми кроковою програмою.

Протягом останніх чотирьох років Центр по роботі з втратою РОДИННЕ КОЛО є партнером норвезького Центру по роботі з важкими втратами університетської лікарні Акерсгус. І саме завдяки цьому партнерству були перекладені, адаптовані та видані Методичні посібники для груп підтримки дорослих, які втратили близьких людей і для груп підтримки дітей і підлітків.

Сертифікованими тренерами РОДИННОГО КОЛА проводяться навчальні семінари для українських фахівців в різних регіонах країни. Підтримує проект Міністерство охорони здоров'я Норвегії та Міністерство закордонних справ Норвегії.

Методична програма, описана в Посібнику, складається з 8 зустрічей з періодичністю в 3-4 тижні. Є окремі програми для 4 вікових груп дітей та підлітків, а також дорослих, які переживають різні види втрат: для батьків, які втратили дітей (окремо для батьків, які втратили дітей під час вагітності та пологів); для тих, хто втратив супутника життя, брата чи сестру.

Проводить семінар сертифікований тренер РОДИННОГО КОЛА Потапенко Наталія.

З сертифікатом тренера можна ознайомитись тут http://www.rodynnekolo.in.ua/en/nashi-proekti/ukraine-norway-project/certified-trainers-in-8-steps-program.html

Більше про українсько-норвезький проект можна дізнатись на сайті http://www.rodynnekolo.in.ua/en/ в розділі Проекти.

Для участі в семінарі необхідно подати заявку і заповнити реєстраційну форму: https://forms.gle/N4NhSgbi987XksqSA

Участь у семінарі та отримання Методичного посібника відбувається на безоплатній основі.

Питання за тел.

068 994 7969 - Мироненко Юрій

050 225 68 32 Потапенко Наталія

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ - сертифікат та посібник учасник отримає за повної участі в семінарі. Допускається пропуск не більше 2-х годин сумарно за три дні, однак вони не можуть припадати на початок першого дня.

Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше