На головну
Сторонні сервіси
Структура ОТГ
Combined Shape

На черговій сесії міської ради

23.10.2019

Міський голова Олександр Корінний від імені усіх жителів громади звернувся до рідних захисників: «Дуже прикро, що наша Алея Героїв розширилася. Кожна смерть – це велика втрата і для родини, і для громади. Дякуємо батькам, що виховали справжніх патріотів. Адже всі ці хлопці без жодного сумніву взяли до рук зброю і пішли захищати рідну землю».

Одним із перших на порядку денному було винесене питання про виконання Стратегії розвитку Новоукраїнської ОТГ та Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської ОТГ  за  9 місяців 2019 року. Стратегія розвитку громади складається з трьох напрямів: економічний розвиток громади (відкриття магазинів, аптеки, проведення ярмарок, у рамках програми DOBRE завершено реалізацію проекту скейт-парк, реалізується проект «Вдосконалення системи вивезення ТПВ від багатоповерхових будинків із запровадженням роздільного збору сміття» та багато іншого), створення комфортних умов на території громади (поточні ремонти будинків, систем водопостачання та водовідведення, ремонти комунальних доріг, тротуарів, заходи з освітлення вулиць, встановлено автобусні зупинки в м. Новоукраїнка та селах Новоолексадрівка і Звірівка та інше) та створення свідомої та активної громади з високою якістю життя (налагоджено комунікації з громадою зі зворотнім зв’язком, забезпечено стабільну роботу дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, завершено реконструкцію спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям, проведено поточні ремонтні роботи у закладах освіти і т.д.)

Сесія затвердила План соціально-економічного розвитку Новоукраїнської міської об'єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки

Також прийнято рішення про забезпечення шкіл пелетами для опалення, адже у більшості навчальних закладах вже встановлені котли на альтернативному паливі.

Крім того, розглядалися питання щодо надання земельних ділянок у власність та оренду. Депутати затвердили передачу земельних ділянок у власність учасникам бойових дій для ведення особистого селянського господарства.

Також розглянуто ряд фінансових питань.

2018 © Усі права захищено
Combined Shape