Combined Shape

«Сквер на Соборній» - роботи продовжуються

08.10.2019

– детального плану території частини кварталу житлової і громадської забудови по вул.Соборна, Покровська та О.Гіталова в м.Новоукраїнка, у рамках реалізації проекту «Сквер на Соборній»

Учасники обговорення мали змогу ознайомитися з основними техніко-економічними показниками проекту детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією.

Затвердження детального плану буде винесено на сесію міської ради.