Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг!

Новина
22.01.2020

Сьогодні, 22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, відзначається День Соборності України.

Акт Злуки став історичним об’єднанням українських земель в одній державі. Він увінчав соборницькі прагнення українців обох частин України – Наддніпрянщини та Наддністрянщини. Це була основоположна подія для українського державотворення.

Цього дня у Новоукраїнці представники громадськості та влади вшанували пам’ять героїв, які у різні часи стояли на захисті цілісності та незалежності нашої держави. Було покладено квіти до пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка, стели Героїв Небесної Сотні та до могил земляків військовослужбовців, які загинули у ході АТО (ООС).

Сьогодні ми віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Лише в єдності дій та соборності душ можна досягти величної мети – розбудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України.

 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше