На головну
Combined Shape

Співпрацюємо для покращень

14.11.2019

«Добродії» разом з усіма мешканцями «Дружби» активно працюють над створенням затишної та комфортної громади, адже уже створили простір для активного відпочинку дітей та молоді – майданчики «Іліция» та «Лужок», відновили місцеву криницю та зупинку, висадили дерева. А тепер жителі зможуть підтримувати чистоту в мікрорайоні, користуючись новими сміттєвими баками, які встановлені за підтримки міської влади.

2018 © Усі права захищено
Combined Shape