Стань наставником – зміни життя дитини!

30.03.2021

Більшість дітей в інтернатах не мають в кого запитати поради, не мають поруч дорослого, якому вони довіряють, не відчувають такої необхідної підтримки. Тому їм дуже складно адаптуватися до реальності, яка чекає їх після інтернату. Як свідчить статистика, 90% випускників не готові до самостійного життя.

На території Новоукраїнського району в с. Рівне, також знаходиться інтернатний заклад, в якому перебувають діти з Новоукраїнської ТГ. Ці діти потребують підтримки.

Якщо Ви хочете допомогти дитині з інтернату – станьте для неї наставником!

Наставники дають можливість дитині відчути себе особистістю, визначити інтереси й здібності, обрати професію. Вони вчать дитину не лише вирішувати повсякденні проблеми, а й комунікувати з оточенням.

За детальною інформацією звертайтеся до Новоукраїнського міського центру соціальних служб.

Наші контакти: м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 72, каб. 15.

Директор центру – Мироненко Юрій Петрович (066 749 9932).

2021 © Усі права захищено