Святкуємо всією громадою!

Анонс події
31.08.2020

про фестиваль аматорського кіно "Зорі над Ташликом"

Загальні положення

Фестиваль аматорського кіно "Зорі над Ташликом" (далі – "Фестиваль") – це фестиваль кіно-, відеофільмів та відеороликів некомерційного спрямування, створених аматорами, які люблять кіномистецтво.

Терміни та місце проведення Фестивалю

Фестиваль проводиться 11 вересня 2020 року о 19.00 на Центральному стадіоні міста Новоукраїнки.

Заявки та відеоматеріали надсилаються до 07 вересня 2020 року на електронну адресу Lorasavenko@gmail.com

Організатор проведення Фестивалю

Виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради

Умови участі у Фестивалі:

Тематика відеофільму та відеоролику "Новоукраїнка: штрихи до портрета" (можна використовувати різні жанри та стилі).

Тривалість відеофільму, відеоролику - до 7 хв.

Відеофільм, відеоролик може бути представлений як окремими фізичними особами, так і колективами.

Усі охочі взяти участь у Фестивалі обов'язково проходять реєстрацію за тел. 0668074085, 0688250392 та надсилають фільм у встановлений термін.

Нагороди фестивалю:

Фільми та їх автори нагороджуються дипломами Новоукраїнської міської ради та подарунками.