Свято Посмішки!

28.10.2019

Спочатку діти з інвалідністю, що прибули з м. Новоукраїнка та сіл району, цікаво провели час з мультиплікаційними героями (в яких з радістю перевтілилися вихованці ЦДЮТ «Зоріт» та філії № 1 Новоукраїнського КБК № 1): вони разом танцювали, жартували, риболовили, відгадували загадки та просто веселилися.  Музичні вітання для гостей свята подарували вихованці Новоукраїнської музичної школи: Софія Бакун, Інна Сидоренко, Надія Щирська, Катерина Ютиш, Ярослав Захар'їн та Вікторія Рибакова. Творчий потенціал показала Матрьона Найдюк, яка зворушила усіх своїм співом. Не залишив байдужим жодного глядача і танець Юлії Гончар та її наставника Артема Гирича.

Після зустрічі з казковими героями, учасники свята долучилися до майстер-класів, які провів ЦДЮТ «Зоріт». З неймовірним завзяттям діти почали створювати маленькі шедеври. Вони показували одне одному чудові вироби, які зробили власноруч. Дивлячись на цих їжачків, метеликів та котиків, обов’язково хочеться посміхнутися. Не сумували і батьки, адже для них Новоукраїнська центральна бібліотека підготувала цікаві вікторини. Для дітлахів святкова програма закінчилася смачним обідом. Кожна дитина отримала подарунок, що стане їй в нагоді у навчанні та творчому дозвіллі.

Захід організовано за сприяння  обласної, районної та міської організацій інвалідів в Україні, Новоукраїнської міської ради, райдержадміністрації, райради, сільських рад та Рівнянської спеціальної загальноосвітньої школи –інтернат.

А найголовніше – у дитячих серцях ще надовго залишиться чарівна атмосфера свята. І це зовсім не дивно, адже всі ми були на «Святі Посмішки».