Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Турбуємося про вашу безпеку

Новина
14.04.2020

У Новоукраїнській ОТГ проводить значна робота, спрямована на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19). Одним із важливих протиепідемічних заходів у нашій громаді під час карантину є обов’язкова дезінфекція під’їздів багатоквартирних будинків. 14 квітня працівники ДСНС та Новоукраїнського ЖКП почали проводити повторну обробку під’їздів житлових будинків спеціальним дезінфікуючим розчином.

Нагадаємо, раніше працівники цієї комунальної служби, з метою попередження поширення коронавірусої інфекції COVID-19, провели повторну обробку тротуарів та інших пішохідних зон. Паралельно працівники ДСНС продезінфікували вулиці.

 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше