Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

У 2019 році у Воронівському старостаті народжуваність перевищила смертність.

Новина
03.01.2020

За статистичними даними, вперше за багато років, на території Новоукраїнщини спостерігається позитивна тенденція щодо збільшення населення. Так, за минулий рік, у Воронівському старостинському окрузі Новоукраїнської ОТГ народжуваність вдвічі перевищила смертність.

Тож не дарма у с. Воронівка було реконструйовано частину приміщення школи для дитячого садка і створено всі необхідні умови для  виховання, навчання та комфортного відпочинку дітей дошкільного віку, збудовано дитячий  спортивно-розважальний майданчик.

І надалі влада буде приділяти увагу розвитку сільських територій щоб незалежно від віку мешканці всіх населених пунктів Новоукраїнської ОТГ почувались затишно і комфортно у нашому спільному домі.

Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше