У наступний рік – із прийнятим бюджетом

23.12.2020

22 грудня у приміщенні МБК «Ювілейний» за участі міського голови Олександра Корінного, депутатів та представників Молодіжної ради, Громадської ради, ГО учасників АТО/ООС «Сила в єдності», ЗМІ відбулося пленарне засідання третьої сесії Новоукраїнської міської ради восьмого скликання.

Основним блоком питань, які розглядалися на сесії, стали фінансові, адже саме вони стосуються усіх сфер життя громади. Начальник фінансового управління Новоукраїнської міської ради Антоніна Колпак проінформувала присутніх про бюджет Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік, про впорядкування умов оплати праці наступного року, про затвердження кошторису видатків фонду охорони навколишнього середовища.

Після обговорення та тривалого дискутування депутати  прийняли бюджет Новоукраїнської міської територіальної громади на 2021 рік. Попередньо він був схвалений виконкомом. Отож, згідно з прийнятим бюджетом затверджено:

– доходи бюджету громади в сумі 175 305 700 гривень, у тому числі доходи загального фонду бюджету міської  територіальної громади – 173 308 441 гривень та доходи спеціального фонду бюджету міської  територіальної громади – 1 997 259  гривень

– видатки бюджету громади в сумі 175 305 700 гривень, у тому числі видатки загального фонду бюджету міської   територіальної громади – 173 099 875 гривень та видатки спеціального фонду бюджету міської територіальної громади – 2 205 825 гривень

– розподіл витрат бюджету Новоукраїнської міської територіальної громади на реалізацію програм Новоукраїнської міської територіальної громади у 2021 році в сумі 15 154 969 грн.

Також на сесії розглядалося питання про надання згоди на прийняття в комунальну власність громади КНП "Центр медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської районної ради. Та прийняли із спільної власності територіальних громад міста і сіл Новоукраїнського району у комунальну власність Новоукраїнської міської територіальної громади заклади освіти, а саме:

-              Фурманівський заклад  початкової - базової середньої освіти Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області, розташований  за адресою: вул. Шкільна, 3, с. Фурманівка Новоукраїнського району Кіровоградської області;

-              Захарівський заклад повної загальної середньої освіти Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області, розташований за адресою: пров. Шкільний, 4, с. Захарівка Новоукраїнського району Кіровоградської області

Для зручності жителів нашої громади за депутатами Новоукраїнської міської ради закріплено території. Відповідну детальну інформацію ви зможете знайти на офіційному сайті Новоукраїнської міської ради у розділі «Доступ до публічної інформації» в рубриці «Депутати міської ради».

Депутати погодили утворення в структурі виконавчих органів міської ради управління соціального захисту та охорони здоров’я, а також затвердили Положення про управління.

Крім того, сесією затверджено Положення про проведення конкурсу на посаду директора закладу загальної середньої освіти Новоукраїнської міської ради та розглянуто ряд інших питань. По кожному з них прийняті відповідні рішення.