Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

У Новоукраїнській ОТГ проводиться повторна дезінфекція вулиць та тротуарів

Новина
07.04.2020

У той час, як у всій країні оголошено карантин, є служби, які не припиняють свою роботу ні на хвилину, тому що від них залежать комфорт, безпека і планомірність звичайного життя. 7 квітня працівники Новоукраїнського ЖКП, з метою попередження поширення коронавірусої інфекції COVID-19, проводять повторну обробку тротуарів та інших пішохідних зон. Паралельно працівники ДСНС продезінфікували вулиці.

Нагадаємо, 6 квітня у ході загальної обробки працівниками Новоукраїнського житлово-комунального підприємства проведено дезінфекцію приміщень комунального некомерційного підприємства «Новоукраїнська центральна районна лікарня» Новоукраїнської районної ради. Обробка проводилась дезінфікуючим розчином «Бланідас 300».

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше