У Новоукраїнській ОТГ проводиться повторна дезінфекція вулиць та тротуарів

07.04.2020

У той час, як у всій країні оголошено карантин, є служби, які не припиняють свою роботу ні на хвилину, тому що від них залежать комфорт, безпека і планомірність звичайного життя. 7 квітня працівники Новоукраїнського ЖКП, з метою попередження поширення коронавірусої інфекції COVID-19, проводять повторну обробку тротуарів та інших пішохідних зон. Паралельно працівники ДСНС продезінфікували вулиці.

Нагадаємо, 6 квітня у ході загальної обробки працівниками Новоукраїнського житлово-комунального підприємства проведено дезінфекцію приміщень комунального некомерційного підприємства «Новоукраїнська центральна районна лікарня» Новоукраїнської районної ради. Обробка проводилась дезінфікуючим розчином «Бланідас 300».