Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Увага! Конкурс!

Оголошення
05.01.2021

Виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради повідомляє про намір проведення конкурсу з визначення виконавця з надання послуг  із вивезення твердих та рідких  побутових відходів на території Новоукраїнської територіальної громади.

Підстава для проведення конкурсу: включення послуг з вивезення твердих та рідких побутових відходів до Переліку житлово-комунальних послуг, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах (рішення Новоукраїнської міської ради від 16 листопада 2017 року №692). Місце і час проведення конкурсу: виконавчий комітет  Новоукраїнської  міської ради, 27100,  м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 70. кабінет №  3.  Дата проведення конкурсу – 12 лютого 2021 року о 14.00, кінцевий термін подання конкурсних пропозицій та документації – 10  лютого  2021 року.

З умовами конкурсу та конкурсною документацією  можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради: nu-rada.gov.ua або у відділі з питань ЖКГ та комунальної власності виконавчого комітету Новоукраїнської  міської ради, кабінет № 3, тел.: 2-16-36.

 

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше