Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Увага!

Оголошення
19.08.2020

Головне управління статистики в області повідомляє про продовження проведення комплексу підготовчих робіт до проведення наймасштабнішого державного статистичного спостереження – Всеукраїнського перепису населення.

Одним з найважливіших  факторів для якісного проведення всіх підготовчих робіт до перепису населення є ідентифікація будинків. Однак, після проведеної перевірки адресного господарства в місті, було встановлено, що на даний час майже 20 % будинків у Новоукраїнці не мають номерних знаків або  потребують поновлення адресних покажчиків.

Тому виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради спільно з органами статистики закликає власників житлових будинків встановити ардесні показчики, а у випадку необхідності, поновити їх з указанням актуальної назви вулиці або номеру свого домоволодіння.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше