Виконавчий комітет погодив проект бюджету Новоукраїнської міської територіальної громади на 2021 рік

24.12.2020

22 грудня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. Ключовим питанням було схвалення проекту бюджету Новоукраїнської  міської територіальної  громади на 2021 рік.

Члени виконавчого комітету обговорили підготовлений фінансовим управлінням спільно з структурними підрозділами та головними розпорядниками міської ради проєкт рішення Новоукраїнської міської ради "Про бюджет Новоукраїнської міської територіальної громади на 2021 рік" та вирішили подати його на розгляд та затвердження міської ради,  із врахуванням змін, внесених до  проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" в другому читанні.

Детальніше про бюджет Новоукраїнської міської громади можна дізнатися у розділі Бюджет.

Також виконавчим комітетом розглянуто ряд інших важливих питань, зокрема затверджено:

-          Регламент виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради восьмого скликання;

-          затверджено план засідань виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради на 2021 рік;

-          склад конкурсного комітету з проведення конкурсу міні-проектів розвитку Новоукраїнської територіальної громади "Влада і громада – разом!";

-          перелік оплачуваних громадських робіт, які мають суспільно-корисну спрямованість і відповідають потребам Новоукраїнської міської територіальної громади та сприяють її соціальному розвитку, на 2021 рік;

-          Звіт щодо виконання плану заходів цивільного захисту населення та об’єктів, які знаходяться на території Новоукраїнської міської ради, на 2020 рік.

Крім того, були розглянуті питання опіки та піклування, впорядкування поштових адрес тощо.