Виконавчий комітет розглянув ряд актуальних питань

29.05.2020

27 травня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, на якому обговорили та затвердили план заходів з підготовки комунальних закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, яким передбачено проведення весняного огляду будівель і споруд комунальних закладів і установ, визначення обсягів ремонтних робіт, термінів та відповідальних за виконання.

Рішенням виконавчого комітету від 27 лютого 2020 № 25 було затверджено план заходів з благоустрою території населених пунктів Новоукраїнської міської ради, а на поточному засіданні виконкому підведено підсумки його виконання. А саме:  було проведено масштабне прибирання та рекультивація території кладовища по вул. Каховська, встановлено огорожу та збудовано вбиральню, облаштовано огорожу; також збудовано вбиральню на кладовищі по вул. Миколи Вороного на території СТОВ "РОСІЯ";

проведено ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ (5) в різних частинах міста, прибирання паркових зон та територій біля підприємств, установ та організацій міста, впорядковано території біля пам’ятників та пам’ятних знаків; проведено обкошування території загального користування;

відновлено  зупинку по вул. Павлівська (навпроти залізничного вокзалу), оновлено знесені знаки дорожнього руху та проведено нанесення дорожньої розмітки (додано нові ділянки вул. Миколи Вороного, вул. Толстого), грейдерування доріг. На заходи витрачено 159 тис.грн. коштів міського бюджету;

встановлено огорожу, освітлення та відеоспостереження по периметру місця видалення твердих побутових відходів по вул. Чайковського. Проведено масштабну рекультивацію та відновлення території та під'їзду до старого полігону;

проведено кронування дерев по вул. Соборна (напрямок ПТУ), видалення аварійних дерев на території ОТГ (відповідно до рішень виконкому);

організовано закупівлю вапна, фарби та паливно- мастильних матеріалів для проведення заходів з благоустрою.

Керівники комунальних підприємств міста, керівники підприємств, установ та організацій міста, виконуючі обов’язки старост будуть й надалі підтримувати належний санітарний стан закріплених територій.

Враховуючи рішення міської ради від 20 грудня 2018 року № 1538 "Про бюджет Новоукраїнської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік" із змінами та доповненнями, виконком затвердив титульний список на капітальні видатки бюджету Новоукраїнської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік, що включає придбання обладнання і предметів довгострокового користування, виготовлення проектно-кошторисної документації, реалізацію міні-проектів, реконструкцію мереж вуличного освітлення, реконструкцію очисних споруд, капітальний ремонт котельні в ДНЗ «Ромашка» та інші капітальні видатки.

З метою попередження пожеж, ушкоджень ЛЕП, нещасних випадків з людьми під час вирощування та збирання врожаю на території Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади рекомендовано усім керівникам сільськогосподарських підприємств та іншим суб’єктам господарювання, розташованим на території міської ОТГ неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки та правил охорони електромереж, заборонити спалювання стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків, післяжнивних залишків, бур’яну на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим загальнонебезпечним способом, а також розведення багать на полях як під час зернозбиральної кампанії, так і після її завершення в охоронних зонах високовольтних ЛЕП, поблизу автомобільних доріг, лісових насаджень, залізниць, у зоні населених пунктів.

Членами виконкому погоджено паспорт на автобусний маршрут регулярних спеціальних перевезень "Звірівка – Кар'єр "Бантишівський щебінь" в частині маршруту та графіку руху.

Виконавчим комітетом міської ради затверджено поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води комунальному підприємству "Водокомунгосп" терміном на п’ять років.

Поновлено Перелік адміністративних послуг, що надаються структурними підрозділами виконавчого комітету міської ради.

Крім того, було розглянуто питання опіки та піклування, впорядкування поштових адрес, технічного стану будинку тощо.