На головну
Сторонні сервіси
Бюджет
Новини
Prozorro
Проекти громади
Економічний профіль
Звернення
Підприємства, заклади та установи
Корисна інформація
Документи
Структура ОТГ
E-data витрати
Вакансії
Громадські обговорення
Петиції
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Війні немає забуття!

Новина
29.10.2019

Пам'ять героїв-визволителів вшанували керівники міста та району, трудові колективи установ, організацій та представники громадськості.

Про історичні подію того часу розповів присутнім директор Новоукраїнського краєзнавчого музею Микола Гаращенко.

По завершенню мітингу присутні поклали живі квіти до Обеліска Слави, Стели  "Героям Небесної Сотні", Пам'ятника Визволителям,  могили генерала Соколова О Д. та хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, які у роки Другої Світової війни віддали свої життя за свободу та незалежність нашої держави.

В сільських населених пунктах – Мар’янополі, Воронівці та Єгорівці, квіти до обелісків поклали учні шкіл та громадськість.

З нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників в центральній міській бібліотеці та її філіях проведено такі заходи: історичну годину "Війні немає забуття",  урок мужності "Україна в полум’ї війни", годину пам’яті "Все пам’ятає батьківська земля – і грім гранат, і визволення день", історичну хвилину пам'яті "Книга Пам'яті України розповідає…".

Користувачам бібліотеки презентовано матеріали книжкової виставки-панорами "Навіки в пам'яті народній".

Директором краєзнавчого музею Новоукраїнського району Миколою Гаращенком для учнів НВК гімназії – "Лідер" проведено історичну екскурсію.

Відповідні тематичні заходи проведено в освітніх навчальних закладах.

Протягом жовтня учнями навчальних закладів відвідано учасників бойових дій та інвалідів війни, учасників міської акції "Зірка пам’яті" за місцем їх проживання.

2018 © Усі права захищено
Побудовано на платформі
Combined Shape