«Впливай на бюджет своєї громади» в Новоукраінській ОТГ.

29.10.2019

У процесі живого спілкування, дискусій та роздумів на тему участі в бюджетному процесі молодь дізналась більше про бюджет своєї громади, а також як можна впливати на його формування. Спілкувались із молоддю експерт програми ДОБРЕ Євген Гурніцький та заступниця міського голови Людмила Білокоз.

За активну участь хлопці і дівчата отримали заохочувальні призи, після чого гуртом зголосились подати свої пропозиції до бюджету Новоукраїнської ОТГ на 2020 рік.

Започатковуючі  нові традиції в громаді у формі прямої демократії, Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, заступниця голови з питань діяльності виконавчих органів, регіонального розвитку та інвестицій Людмила Білокоз, експерт програми ДОБРЕ Євген Гурніцький спілкувались з мешканцями Новоукраїнки і простими словами говорили про складне, розповідаючи про бюджет громади та презентували їм буклет «Бюджет для громадян», у якому просто та доступно розповідається про бюджетні процеси Новоукраїнської громади.

Пропонуємо і вам ознайомитись з буклетом, за цим посиланням.

Захід відбувся в рамках проекту «Доброчесні громади», який реалізується Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети!" в рамках Програма DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність», що виконується міжнародною організацією Глобал Комʼюнітіз (Global Communities) та фінансується USAID Ukraine - USAID Україна.

Більше про акцію буде незабаром на нашому сайті та у соцмережах.