Всеукраїнський турнір з футболу серед ветеранських команд, присвячений пам’яті футболістів Новоукраїнщини

23.10.2019

У змаганнях взяли участь 6 команд з різних областей України: «Торговий Центр «К» (м. Кодима Одеської обл.), ФК «Новоукраїнка-2», «Ветеран» (м. Христинівка Черкаської обл.), «Збірна мерів України», ФК «Новоукраїнка-1», «Колос АФ «Джулинка» (с. Джулинка Вінницької обл.).

Ще до початку офіційного відкриття турніру шанувальники спорту Новоукраїнки та гості нашої громади вшанували пам’ять тих людей, яким присвячені ці змагання – людям, які залишили цей світ, але присвятили своє життя спорту. Серед них спортсмени, тренери – завдячуючи яким роками встановлювалась спортивна слава Новоукраїнщини. Саме віддати шану цим людям – головна ідея турніру.

Міський голова Олександр Корінний зазначив, що дуже важливо аби сучасні діти та молодь мали змогу корисно проводити дозвілля, саме тому функціонування спортивних секцій це вагома складова розвитку Новоукраїнської ОТГ. Також Олександр Олександрович наголосив, що наше місто завжди відкрите для нових зустрічей.

По закінченню урочистої частини команди розпочали змагання, у яких вони зіграли по колу з усіма учасниками турніру. Ігри були цікаві, результативні та проходили у дружній атмосфері без особливих порушень, хоча запалу та азарту на полі було чимало.

За підсумками змагань лідерами стали: «Колос АФ «Джулинка» (3-є місце), «Ветеран» м. Христинівка (2-е місце), а почесне перше місце посіли господарі –  ФК «Новоукраїнка-1».  Окрім символічних трофеїв, медалей та кубку кожна із команд отримала грошові винагороди.

Також було визначено кращих гравців турніру: Олександр Шевчук («Торговий центр «К» ), Віталій Мазур («Збірна мерів України»), Богдан Пшеміський («Колос АФ «Джулинка»), Олександр Кривицький («Ветеран») та Сергій Собко (ФК «Новоукраїнка-1»).

Після урочистого нагородження учасників змагання Новоукраїнський міський голова, голова Новоукраїнської міської федерації футболу Олександр Корінний подякував учасникам і організаторам ІІІ Всеукраїнського турніру з футболу серед ветеранських команд, присвячений пам’яті футболістів Новоукраїнки та запросив наступного року взяти участь у футбольних змаганнях.