ЯРМАРОК ЄДНОСТІ

23.10.2019

Ось такими словами розпочався ЯРМАРОК ЄДНОСТІ з нагоди  Дня українського козацтва, у Новоукраїнському КЗДО "Зернятко", в якому активну участь взяли філія "Барвінок" та Звірівська філія.

Гостей радо зустрічали вихованці садочку, даруючи кожному на згадку квітку радості.

Привітальний танок, веселі пісні  та козацькі розваги з батьками і гостями створили  теплу і дружню атмосферу на подвір'ї закладу . Гостями  на ярмарці були вихованці музичної школи, а саме ансамбль "Ложкарі", які своїм виступом привітали всіх зі святом.

Всіх відвідувачів ярмарки гостинно частували смачною козацькою кашею.

Далі всі гості ярмаркували - купуючи все що до вподоби: столи були наповнені різноманіттям: це і солодощі, і напої, і випічка та навіть ручні роботи.

А ще гості охоче брали участь у безпрограшній лотереї.

Такі заходи стали вже традицією, які об’єднують всю громаду . Адже живемо і працюємо під гаслом "В ЄДНАНІ СИЛА"