Національно-патріотичні змагання «Захисник Кіровоградщини»

08.10.2019

7 команд закладів загальної середньої освіти та філій закладів загальної середньої освіти Новоукраїнської міської ради зібралися для того, щоб позмагатися у силі, витривалості, адже саме вони – майбутні захисники України!

Перед початком змагань заступник голови Новоукраїнської міської ради Олександ Руденко привітав учасників та побажав усім вдалих стартів і наполегливої боротьби, козацького гарту, доброго настрою і чудових вражень від спільної праці, перемоги і миру!

Юні захисники сьогодні спробували свої сили у таких видах змагань:

• Стрільба з пневматичної гвинтівки
  • Розбір та збір автомата Калашникова
  • Підйом переворотом на перекладині
  • Перетягування канату
  • Естафета з елементами перекидання (кантування) колеса
  • Смуга перешкод

Усі хлопці та дівчата хочуть бути схожими на своїх батьків та дідусів, які виявили високе почуття патріотизму, національної гідності, мужності та героїзму. Тому, мабуть, немає жодного юнака, який би не мріяв стати мужнім, хоробрим, надійним захисником Вітчизни. Та щоб стати ним потрібно готуватися до цього з дитинства. Адже воїн має бути дужим, спритним, кмітливим, винахідливим. Тепер ми впевнені, що наші хлопці  для цього готові тому, що гідно пройшли всі випробування.