Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Закриття футбольного сезону - 2019

Новина
28.10.2019

У турнірі взяли участь 5 команд – «Еней» (с.Рівне), ФК «Новоукраїнка», «Ветеран» (м.Новоукраїнка), «Звірівка» (с.Звірівка) та «Добра-2019» (Добровеличківського р-ну).

Місця розподілились таким чином:

ІІІ місце – «Звірівка», ІІ місце – «Добра-2019», а володарем Кубку стала команда ФК «Новоукраїнка».

Цього дня кращими гравцями стали: Віталій Личко («Добра-2019»), Олекандр Зеленков («Ветеран»), Віталій Компанієць («Звірівка»), Дмитро Безпаленко («Еней») та Єгор Балан (ФК «Новоукраїнка»).

Ось і завершився сезон великого футболу у нашій громаді. У цьому році було проведено чимало змагань, це і кубкові турніри, чемпіонати, першості, у яких брали участь учні ДЮСШ, молодіжні та ветеранські команди. Наше місто збирало друзів не лише з району чи області, а й зі всієї України. На кожному такому заході були заповнені трибуни вболівальниками, що вкотре доводить, як у нас люблять та поважають футбол і вболівають за свою команду.

Можна з впевненістю сказати, що минулий сезон пройшов на високому організаційному рівні. Велика вдячність всім організаторам, партнерам, спонсорам, гравцям, тренерам, вболівальникам - всі відпрацювали, як єдина команда!

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше