Запрошуємо аптечні заклади незалежно від форми власності взяти участь у реалізації проекту щодо запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну в громаді

18.01.2021

Відповідно до Порядку відшкодування вартості препаратів інсуліну, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.2016
№ 239 "Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну", відпуск лікарських засобів здійснюється суб’єктами господарювання, перелік яких буде визначено виконавчим комітетом Новоукраїнської міської ради, як  розпорядником коштів місцевого бюджету згідно із законодавством, на рівних умовах, відповідно до укладених договорів, на підставі рецептів на препарати інсуліну, виписаних закладами охорони здоров’я за місцем диспансерного обліку пацієнта згідно з реєстром пацієнтів, що потребують інсулінотерапії, який ведеться МОЗ України, на рецептурних бланках форми № 1. Відповідно до  Положення про реєстр пацієнтів, що потребують інсулінотерапії, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 23.12.2015 № 890 "Про затвердження положення про реєстр пацієнтів, що потребують інсулінотерапії", користувач ІІІ рівня - аптечний заклад, який має ліцензію на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами та  розташовані в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці. Відшкодування вартості препаратів інсуліну здійснюється на рівні затвердженої наказом МОЗ України від 31.08.2020 № 1989 референтної ціни (ціни відшкодування) на лікарський засіб.

З метою імплементації положень постанови Кабінету Міністрів України від 05.03.2014 № 73 "Питання реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну" (зі змінами) та наказу Міністерства охорони здоров'я України від 23.12.2015 № 890 "Про затвердження положення про реєстр пацієнтів, що потребують інсулінотерапії" запрошуємо аптечні заклади незалежно від форми власності взяти участь у реалізації проекту щодо запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну в громаді.

Інформація щодо аптечного закладу, який бажає взяти участь у реалізації проекту щодо запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну, повинна містити:

повне найменування та код (відповідно до даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань) користувача ІІІ рівня;

місцезнаходження користувача ІІІ рівня;

номер контактного телефону;

адресу електронної пошти, доступ до якої має обмежене коло працівників користувача ІІІ рівня.

У разі відмови від участі в проекті також надати письмову відповідь.

Зазначену інформацію просимо надсилати до виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради  в електронному (sekretar@nu-rada.gov.ua) та паперовому вигляді до 01 лютого 2021 року.

2018 © Усі права захищено