Зустріч з внутрішньо переміщеними особами

23.10.2019

22 жовтня 2019 року в Центрі розвитку громади Новоукраїнської ОТГ, у рамках проекту «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам та розширення прав і можливостей громад на Півдні України» у співпраці з Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців, громадською організацією «Десяте квітня» проведено зустріч з внутрішньо переміщеними особами з питань захисту їх прав.

Довідково: отримати безкоштовну правову консультацію внутрішньо переміщені особи можуть за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Пермська, 11/2.

Тел. : +38(099) 167-09-99, +38(068) 079-18-58