Звернення військового комісара до жителів району.

18.05.2020

Шановні мешканці міста Новоукраїнки та району, не дивлячись на панування пандемії та заходів карантину в країні Новоукраїнський районний військовий комісаріат продовжує комплектування частин десантно-штурмових військ, морської піхоти та Сил спеціальних операцій. З питань прибуття до місць служби РВК тісно взаємодіє з військовими частинами і організовано здійснює відправку до місць служби.

Гідне грошове, речове та соціальне забезпечення, високий рівень довіри народу, який ми захищаємо, повага суспільства, високий моральний дух в собі.

За детальною інформацією звертатись за адресою : м.Новоукраїнка, вул. Соборна 78 або за телефоном (05251) 5-01-94

Військовий комісар Новоукраїнського

районного військового комісаріату