Звіт щодо задоволення запитів на інформацію, що надійшли до Новоукраїнської міської ради у 2020 році відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" від 13.01.2011 року № 2939

27.01.2021

У 2020 році до Новоукраїнської міської ради надійшло 40 запитів на отримання публічної інформації,  із них 4 – в письмовій формі, 36 – електронною поштою. 20 запитів переадресовані як належному розпоряднику інформації із Кіровоградської ОДА (4 – з Секретаріату Кабінету Міністрів України, 1 – з Мінсоцполітики), 1 – з Кіровоградської обласної ради. 27 запитів отримано від фізичних осіб, 13 – від громадських та інших  організацій. Всі запити (окрім одного) були розглянуті у терміни, передбачені статтею 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації". На 37 запитів надано запитувану інформацію (1 з них – задоволено частково), 3 – переадресовані належним розпорядникам інформації.

2018 © Усі права захищено