На головну
Combined Shape

Дата публікації

День Національної поліції в Новоукраїнці

04 липня в Україні відзначають День Національної поліції. Новоукраїнські поліцейські цей день провели серед дітей, вихованців літнього табору відпочинку Новоукраїнського ЦДЮТ «ЗОРІТ».
02.07.2019

Гордість Новоукраїнської громади

Добрі традиції у Новоукраїнській міській раді продовжуються. Уже третій рік поспіль вручається премія Новоукраїнської міської ради випускникам, які закінчили школу із Золотими та Срібними медалями.
10.07.2019

Повідомлення

Виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради повідомляє про проведення громадського обговорення містобудівної документації – проекту детального плану території частини кварталу по вул. Єдності в м. Новоукраїнка Новоукраїнського району Кіровоградської області (в межах населеного пункту)
09.07.2019

У Новоукраїнці відзначили Купальське свято всією громадою

Більшість великих свят у Новоукраїнській ОТГ традиційно відзначають великим зібранням усіх бажаючих з усіх куточків нашої громади. Так і цього разу кілька тисяч мешканців Новоукраїнщини зібрались на березі ставка «Криниченьки» щоб переглянути святкове дійство, присвячене святу Івана Купала
08.07.2019

«Хто ти майбутній чемпіон?»

6 липня м. Долинська стала ареною змагань з класичних шахів серед вихованців ДЮСШ області. Новоукраїнську ОТГ представляли вихованці секції шахів і шашок Новоукраїнської дитячо-юнацької спортивної школи віком від 7 до 12 років.
07.07.2019

Хореографічний колектив «Школа танцю «Натхнення» повернувся з Болгарії, де став учасником фольклорного фестивалю пісні та танцю « СЛЪНЧЕВА ДОБРУДЖА - 2019», який відбувався в Общині Добричка, поблизу містечка Дебрене.

З 28 червня по 4 липня численна делегація з нашого міста, а саме: учасники хореографічного колективу, вихованці музичної школи, юні парламентарі, батьки, педагоги відпочивали на дитячому курорті в місті Кранево, Болгарія.
05.07.2019

У Новоукраїнській ОТГ відзначили День пам’яті та примирення і День Перемоги

Ветерани, представники громадськості та влади Новоукраїнщини, вшановуючи пам’ять земляків-захисників Батьківщини, поклали квіти до пам’ятників ІІ Світової війни, пам’ятного знаку Небесній Сотні та до могил військовослужбовців, які загинули на Сході нашої держави під час АТО.
11.05.2019

Скейт-парк

В Новоукраїнці відкрито скейт-парк
Відеорепортаж
02.05.2019

Розпорядження про скликання чергової тридцять сьомої сесії міської ради восьмого скликання

На порядок денний винести наступні питання
01.11.2018

Розпорядження про скликання чергової тридцять шостої сесії міської ради восьмого скликання

На порядок денний винести питання:

У РИТМАХ АКТИВНОГО ЖИТТЯ СВЯТКУВАЛА ГРОМАДА…

29 та 30 вересня відбулись урочисті заходи з нагоди 3-ї річниці створення Новоукраїнської ОТГ та 248-ї річниці міста.
2018 © Усі права захищено
Combined Shape