Послуги з технічного обслуговування систем освітлення  вулиць і громадських місць та світлофорів (жовтень 2023 р.)

Послуги з технічного обслуговування систем освітлення вулиць і громадських місць та світлофорів (жовтень 2023 р.)

  • Переглядів: 27

В зв’язку зі зношеністю мережі вуличного освітлення  збільшилася кількість аварій на лініях виникла нагальна потреба для оголошення додаткової закупівлі послуги.

Обґрунтування закупівель  благоустрою (серпень 2023 р.)

Обґрунтування закупівель благоустрою (серпень 2023 р.)

  • Переглядів: 59

Очікувана вартість предмета виходячи із цін згідно аналогічних тендерних власних договорів попередніх бюджетних періодів, а також був враховані інші фактори та становить 300 000,00 грн. Для забезпечення санітарного стану території громади, утримання територій загального користування, очищенням від побутового або будівельного сміття, забезпечення безпечного руху транспорту та інших заходів з благоустрою визначених технічним завданням.

Економічне обгрантування рекультивації (2023 р./1)

Економічне обгрантування рекультивації (2023 р./1)

  • Переглядів: 39

Для забезпечення раціонального використання площі мвв, послідовного шарування та запобігання рознесення вітром сміття за межі сміттєзвалища. Розмір очікуваної вартості визначений шляхом розрахунку вартості аналогічних робіт за попередні періоди та становить 190 000,00 грн.

Обгрунтування закупівлі поточного ремонту по вул.Покровській

Обгрунтування закупівлі поточного ремонту по вул.Покровській

  • Переглядів: 44

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі сформовано відповідно до потреб Замовника, визначені проектно-кошторисною документацією. Закупівля послуг із поточного та середнього ремонту здійснюється з метою забезпечення належної якості автомобільних доріг Новоукраїнської територіальної громади загального користування місцевого значення, згідно з державними будівельними нормами та стандартами, а також створення умов для безперервного, безпечного та зручного руху транспортних засобів та пішоходів по вул. Покровська в м.Новоукраїнка.