До уваги жителів Новоукраїнської територіальної громади, які прихистили у себе ВПО та отримують компенсацію за їх проживання!

• Переглядів: 95

Згідно із урядовим рішенням, з 1 по 5 число місяця, наступного за звітним, здійснюється прийом документів на компенсацію за безкоштовне проживання ВПО.       Прийом документів на компенсацію за безкоштовне проживання ВПО здійснюється через автоматизовану програму, яка блокує їх подачу у невстановлений строк. Тобто, подати документи можна тільки із 1 по 5 числа кожного місяця, не зважаючи, що вони можуть припадати на святкові або вихідні дні.

ЦНАП Новоукраїнської громади – центр турботи

• Переглядів: 268

Щодня (з понеділка по п’ятницю) за адресою м.Новоукраїнка, вул. Соборна, 55 ЦНАП міської ради приймає документи для надання послуг жителям громади з питань, що віднесені до компетенції міської ради та її виконавчих органів, які не потребують отримання даних з Державних реєстрів, робота яких наразі призупинена: